Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Manifa na rzecz praw kobiet w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2017 r. o 14:53 Powrót do artykułu
Nie chcę nic mówić, ale wśród protestujących są kupujący leki na AIDS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dreptalby w tym żałosnym spacerku, gdyby ich matki skorzystały z prawa do aborcji uchwalonego przez komunistyczny PRL. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo w Bełżycach i Łęcznej będą protestować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile tysięcy (a może milionów) było tych demonstrantów -- nigdzie się nie doczytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naczelnego pedala rp z pis tez tak popierasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feministka hetero☺ napisał:
Naczelnego pedala rp z pis tez tak popierasz?
Skąd wiesz, że jest pedałem? Może tylko impotentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niedługo w Bełżycach i Łęcznej będą protestować...
I w Szczebrzeszynie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony feministyczne, proaborcyjne, na każdym kroku widzące gejów lewactwo z drugiej strony kościółkowi chcący  cofnąć nas do średniowiecza. Nie ma już w tym kraju normalnych obywateli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak wam przeszkadza ta manifestacja, to po co czytacie i ogladacie? Glosujecie na pis? To idzcie jutro modlic sie do dewiantow. Tam posylajcie swoje dzieci, wyrosna na nastepnych tolerancyjnych tak jak rodzice. A facetow duzo, bo to normalni faceci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki takim protestom czlowiek wie, że w tych wyborach dobrze wybrał. Już miliony Polaków przejmuje się niewyżytą hucią lesbijek, transwestytów i faceta, ktory chce poddać się aborcji (bo na zdjęciu jest facet. Prawda?). Mamy demokrację, przeszli się po mieście i mają jeszcze 3 lata, by przygotować się do wyborów. Mnie tam bardziej ucieszyłaby informacja o kwocie wolnej od podatku na poziomie 8000 zł niż aborcja na żądanie. Jak ktoś nie planuje dzieci, to niech nie zachowuje się jak dziwka. Są środki antykoncepcyjne. W niczym sytuacja tych wybrykow natury się nie zmieniła. To co mielo za PO mają za PiS. A jakoś nie pamiętam protestów przeciwko tuskolcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspolczuje zonom wszystkich prawicowcow wypowiadajacych sie na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Kobieta... no to już pokazałaś próbkę "tolerancji". Skocz kobieto do biblioteki pojakiś slownik i zapoznaj się z definicją tego słowa. Internetu nie doradzam, bo trzeba portafić z niego korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość dyktatury kobiet? Nie! Dość dyktatury samic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filusiu, sam poczytaj bo bledy robisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcja zabija dzieci - to prawda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę trzy kobiety które prowadzą agencję towarzyską na Konopnickiej. Jedna jest mi winna 45 złotych do tej pory nie oddała małpa jedna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS=PRL-PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feministki nie są kobietami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcja zabija dzieci - to prawda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo wypełzło co niszczy własne człowieczeństwo i godność, tfu! następne pokolenie komsomolców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...